RIBASHKIMI I SHQIPËRISË... e vetmja alternativë! www.fbksh-aksh.tk . PER ANTARSIM NE FBKSH-AKSH JU LUTEM JEPNI TE DHENAT NE E-mail : fronti-web@hotmail.com

Identifikohu

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit

» PER SHQIPEN
Wed 30 Mar 2011, 21:21 nga erald nuhaj

» KU JANE POETET
Wed 12 Jan 2011, 18:37 nga shaban cakolli

» NJE GJAKE, NJI GJUHE
Sat 11 Dec 2010, 12:57 nga biligoa

» Alarm Ne IJRM gjendja kaotike
Wed 17 Feb 2010, 21:10 nga refik

» emblema e UKSH-se
Thu 17 Dec 2009, 00:12 nga UKA

» Faton Osmani dënohet tre vjet burgim si pjestar i AKSH-së !!
Wed 25 Nov 2009, 22:21 nga UKA

» REAGIM I AKSH-SË
Wed 28 Oct 2009, 21:52 nga AKSH

» A na duhet aleanc shqiptaro-kroate.
Tue 27 Oct 2009, 00:49 nga urani29

» MOSKOORDINIMI I FORCAVE VEPRIMTARE
Mon 26 Oct 2009, 00:06 nga AGU

RIBASHKIMI I SHQIPËRISË... e vetmja alternativë! www.fbksh-aksh.tk   Free counter and web stats

                                                               Free counter and web stats

  HARTA E SHQIPERISE ETNIKE

  Share

  biligoa
  Toger
  Toger

  Numri i postimeve: 308
  Join date: 08/01/2009
  Location: MK. DIBËR

  HARTA E SHQIPERISE ETNIKE

  Mesazh nga biligoa prej Fri 09 Jan 2009, 02:55
  RIBASHKIMI I SHQIPERISE ETNIKE NUK ESHTE MIT AS UTOPI, POR REALITET I PAMOHUESHEM HISTORIKO POLITIK DHE KOMBETAR, QE MERITON TE PERFILLET SIPAS SE DREJTES HISTORIKE DHE TE SE DREJTES NDERKOMBETARE

  biligoa
  Toger
  Toger

  Numri i postimeve: 308
  Join date: 08/01/2009
  Location: MK. DIBËR

  Re: HARTA E SHQIPERISE ETNIKE

  Mesazh nga biligoa prej Fri 09 Jan 2009, 02:58


  biligoa
  Toger
  Toger

  Numri i postimeve: 308
  Join date: 08/01/2009
  Location: MK. DIBËR

  Re: HARTA E SHQIPERISE ETNIKE

  Mesazh nga biligoa prej Fri 09 Jan 2009, 03:01


  biligoa
  Toger
  Toger

  Numri i postimeve: 308
  Join date: 08/01/2009
  Location: MK. DIBËR

  Re: HARTA E SHQIPERISE ETNIKE

  Mesazh nga biligoa prej Fri 09 Jan 2009, 03:02


  biligoa
  Toger
  Toger

  Numri i postimeve: 308
  Join date: 08/01/2009
  Location: MK. DIBËR

  Re: HARTA E SHQIPERISE ETNIKE

  Mesazh nga biligoa prej Fri 09 Jan 2009, 03:53  Harta e Shqiperise etnike e botuar ne gjermani ne vitin 1876. Marur nga Gazeta Shqip...

  biligoa
  Toger
  Toger

  Numri i postimeve: 308
  Join date: 08/01/2009
  Location: MK. DIBËR

  Re: HARTA E SHQIPERISE ETNIKE

  Mesazh nga biligoa prej Fri 09 Jan 2009, 16:24


  biligoa
  Toger
  Toger

  Numri i postimeve: 308
  Join date: 08/01/2009
  Location: MK. DIBËR

  Re: HARTA E SHQIPERISE ETNIKE

  Mesazh nga biligoa prej Fri 09 Jan 2009, 16:26


  biligoa
  Toger
  Toger

  Numri i postimeve: 308
  Join date: 08/01/2009
  Location: MK. DIBËR

  Re: HARTA E SHQIPERISE ETNIKE

  Mesazh nga biligoa prej Fri 09 Jan 2009, 16:27


  biligoa
  Toger
  Toger

  Numri i postimeve: 308
  Join date: 08/01/2009
  Location: MK. DIBËR

  Re: HARTA E SHQIPERISE ETNIKE

  Mesazh nga biligoa prej Fri 09 Jan 2009, 16:29


  biligoa
  Toger
  Toger

  Numri i postimeve: 308
  Join date: 08/01/2009
  Location: MK. DIBËR

  Re: HARTA E SHQIPERISE ETNIKE

  Mesazh nga biligoa prej Mon 12 Jan 2009, 19:58  biligoa
  Toger
  Toger

  Numri i postimeve: 308
  Join date: 08/01/2009
  Location: MK. DIBËR

  Re: HARTA E SHQIPERISE ETNIKE

  Mesazh nga biligoa prej Sun 01 Feb 2009, 17:07

  Orfe@ shkruajti:  FBKSH

   Ora është Sat 25 Oct 2014, 04:27