RIBASHKIMI I SHQIPËRISË... e vetmja alternativë! www.fbksh-aksh.tk . PER ANTARSIM NE FBKSH-AKSH JU LUTEM JEPNI TE DHENAT NE E-mail : fronti-web@hotmail.com

identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit

» PER SHQIPEN
Wed 30 Mar 2011, 23:21 nga erald nuhaj

» KU JANE POETET
Wed 12 Jan 2011, 20:37 nga shaban cakolli

» NJE GJAKE, NJI GJUHE
Sat 11 Dec 2010, 14:57 nga biligoa

» Alarm Ne IJRM gjendja kaotike
Wed 17 Feb 2010, 23:10 nga refik

» emblema e UKSH-se
Thu 17 Dec 2009, 02:12 nga UKA

» Faton Osmani dënohet tre vjet burgim si pjestar i AKSH-së !!
Thu 26 Nov 2009, 00:21 nga UKA

» REAGIM I AKSH-SË
Wed 28 Oct 2009, 23:52 nga AKSH

» A na duhet aleanc shqiptaro-kroate.
Tue 27 Oct 2009, 02:49 nga urani29

» MOSKOORDINIMI I FORCAVE VEPRIMTARE
Mon 26 Oct 2009, 02:06 nga AGU

RIBASHKIMI I SHQIPËRISË... e vetmja alternativë! www.fbksh-aksh.tk   Free counter and web stats

                                                               Free counter and web stats

  A jeni per Shqiperine Etnike?

  Share

  Sondazh

  A jeni per ribashkimin e trojeve shqiptare?

  [ 7 ]
  100% [100%] 
  [ 0 ]
  0% [0%] 

  Totali i votave: 7
  avatar
  biligoa
  Toger
  Toger

  Numri i postimeve : 308
  Join date : 08/01/2009
  Location : MK. DIBËR

  A jeni per Shqiperine Etnike?

  Mesazh nga biligoa prej Fri 09 Jan 2009, 07:17

  A jeni per Shqiperine Etnike?

  RRNOFT SHQIPNIA ETNIKE..dhe krejt SHQIPTAET kudo qe jane.
  avatar
  biligoa
  Toger
  Toger

  Numri i postimeve : 308
  Join date : 08/01/2009
  Location : MK. DIBËR

  Re: A jeni per Shqiperine Etnike?

  Mesazh nga biligoa prej Fri 09 Jan 2009, 07:21

  Spoiler:
  Kush mos qoft per SHQIPERIN ETNIKE mos qofte as per vete!!!
  avatar
  FBKSH-d
  Ushtar
  Ushtar

  Numri i postimeve : 13
  Join date : 08/01/2009
  Age : 33
  Location : Ne front

  Re: A jeni per Shqiperine Etnike?

  Mesazh nga FBKSH-d prej Fri 09 Jan 2009, 07:28

  Jam Krenar Qe Jam Biri i Shqiptarit!
  Te Gjith Se Bashku Per Nje Shqiperi Te Bashkuar!
  avatar
  biligoa
  Toger
  Toger

  Numri i postimeve : 308
  Join date : 08/01/2009
  Location : MK. DIBËR

  Re: A jeni per Shqiperine Etnike?

  Mesazh nga biligoa prej Fri 13 Feb 2009, 21:28

  Rreth flamurit të përbashkuar, 
  Me një dëshirë dhe një qëllim, 
  Të gjithë atij duke iu betuar, 
  Të lidhim besën për shpëtim

  Sponsored content

  Re: A jeni per Shqiperine Etnike?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Mon 19 Mar 2018, 06:18